הרשמה לניוזטלר

רוצה להתעדכן ראשון בכל הספרים החדשים?

הצטרף לניוזטלר שלנו

חנויות ספרים מקוונות

מכון ירושלים

מכון ירושלים נוסד בשנת תשכ"ח. ומוכר כאחד מגדולי מכוני המחקר התורניים. בין כותלי המכון עוסקים ת"ח וחוקרים רבים בעריכתם וההדרתם והו"ל של ספרי היסוד של הספרות התורנית וכת"י מחכמי ישראל לדורותיהם.
עד היום הופיעו מאות רבות של ספרים בכל מקצועות התורה: ספרי ראשונים ואחרונים, ספרי פרשנות על התורה ועל התלמוד, ספרי הלכה ומנהג וספרות שאלות ותשובות, ספרי מחשבה והשקפה, היסטוריה ומחקר, אסופות וכתבי עת. רבים מספרי המכון הפכו לנכסי צאן ברזל וללחם חוקם של לומדי התורה ואוהביה.

לספרי מכון ירושלים לחץ כאן

מוסד הרב קוק

במשך שנות קיומו הוציא “מוסד הרב קוק” למעלה מ-2000 ספרים בכל מקצועות היהדות, ספרים שהפכו לנכסי צאן ברזל לארון הספרים היהודי וכמעט ואין ספריה ביתית שאין בה מספרי “מוסד הרב קוק“. בין הספרים הרבים ראוי לציין את המפעלים הגדולים: מקראות גדולות “תורת חיים” פירושי הראשונים על ה חומשי תורה 7 כרכים, “דעת מקרא” פירוש מדעי תורני לנ”ך 30 כרכים,  “ספר המצוות”, “ילקוט שמעוני”, “חידושי הריטב”א” על הש”ס 20 כרכים, “חידושי הרשב”א” על ש”ס 17 כרכים, “חידושי הר”ן” על הש”ס 8 כרכים, “תוספות הרא”ש” על הש”ס 8 כרכים, “ערוך השלחן העתיד” 8 כרכים, כתבי הרב הרצוג ועוד.

לספרי מוסד הרב קוק לחץ כאן

וירטואל גאולה

ויטרואל גאולה - אתר של תלמידי חכמים מכל רחבי העולם.

אלפי ספרים הכוללים פרטים מדוייקים לרכישה מיידית, עם משלוח עד הבית.
בנוסף באתר עשרות קטלוגי ספרים מכל המו"לים התורניים בעולם.

 

לספרי וירטואל גאולה לחץ כאן

קורן

הוצאת קורן נוסדה בשנת תשכ"ב, על ידי מר אליהו קורן במטרה להוציא לאור את תנ"ך קורן. לנגד עיניו עמדו 3 עקרונות שע"פ פעל לאורך השנים: 'הידור', 'דיוק' ו'מסורת'.

חמישים שנה אחרי הקמתה, הוצאת קורן מתחדשת במגוון תחומים: מהדורה של התלמוד, סידורים ומחזורים, ועוד. לאחרונה פרשה חסותה על מהדורת התלמוד הבבלי עם ביאורו של הרב עדין אבן-ישראל (שטיינזלץ). הוצאת קורן אף מוציאה לאור כתבי הגות והלכה וספרי עיון ומחשבה.

לספרי קורן לחץ כאן

עוז והדר

הוצאת הספרים עוז והדר שינתה את פני לימוד התורה בדורנו. הרה"ג רבי יהושע לייפר שליט"א דיין מו"ץ במאנסי הוא בעל החזון, שקרם עור וגידים לפני כעשרים שנה. חזונו היה ליצור מרכבת תורה משוכללת ממיטב הטכנולוגיה והאמצעים הקיימים בדורנו, ולרתום לה צוות של מיטב הת"ח בדורנו. מכונה זו עמלה על הגהת וזיקוק כל נוסח התלמוד והמפרשים של ש"ס וילנא, כת"י קמאיים ודפו"ר עזרו לאתר רבבות טעויות, ומופיעים במהדורת הוצאת 'עוז והדר' רבבות הגהות וציונים המעטרים את התלמוד ומפרשיו. 

לספרי עוז והדר לחץ כאן

מעמק חברון

הוצאת הספרים "מעמק חברון" שעל ידי ישיבת "שבי חברון" קמה כדי להוציא אל האור ולהפיץ לציבור הרחב את תורתם של רבותינו, הצומחת ומתפתחת בעיר האבות מתוך החיבור החי אל אבות האומה.

רבני הישיבה יונקים את משנתם מן התורה הגואלת מבית מדרשם של מרן הראי"ה קוק זצ"ל ובנו רבנו הרב צבי יהודה קוק זצ"ל ותלמידיהם.

לספרי מעמק חברון לחץ כאן

ארטסקרול

מותג ספרי הקודש של הוצאת מסורה, המבוססת בברוקלין, ניו יורק. ניתן להשיג אצלנו כל ספרי הקודש של ארטסקרול - גם אלו שלא מופיעים באתר. 

Artscroll מוציאה לאור ספרים במגוון נושאים יהודים. הידוע ביותר הוא כנראה סידור עברית-אנגלית מבוארת, סדרת תלמוד בבלי שוטנשטיין, ותרגומים שונים של התנ"ך והמפרשים הקלאסיים - כולם זכו להצלחה גדולה.

בינתיים - האתר באנגלית בלבד.

לספרי ארטסקרול לחץ כאן

המדף היהודי

אתר הספרים 'המדף היהודי' היינו שלוחה של חנות ספרים בירושלים.

באתר המדף היהודי אלפי ספרים בכל מקצועות התורה, ספרי יסוד, עיון, הגות, קדמונים ובני זמנינו.  מסודרים בסדר מופתי ובמחירים מיוחדים.

לספרי המדף היהודי לחץ כאן

יודע ספר - עולם הספר היהודי

הבמה הגדולה ביותר בעולם לפרסום ספרי קודש וספרי יהדות.
הדרך היחידה להגיע לרבבות מתענינים בכל רחבי העולם היהודי.
מאות ואלפי ספרים מסודרים לפי קטגוריות ותתי קטגוריות לחיפוש מדוייק ומהיר.

מחבר ספר - מקומך איתנו!!


יודע ספר | ספרי יהדותאודות

 ספרי יהדות לרכישה באתר: ספר רזיאל המלאך|ספר מדרשים | שערי תשובה | ספרי חסידות | ספר חובת הלבבות

רוצה להתעדכן ראשון בכל הספרים החדשים?

הצטרף לניוזטלר שלנו